Aktuality

Nutná opatření proti nákaze koronavirem

Žádáme občany, aby komunální odpad dávali do pytlů a pytle před vhozením do popelnice nebo kontejneru řádně zavázali. V případě použití tenkých pytlů žádáme občany o použití dvou pytlů najednou. Lidé nakažení koronavirem mají postříkat dezinfekčním prostředkem víko a ucho popelnice a také před vhozením pytle s odpady tak, aby došlo k co nejmenšími riziku nákazy popelářů a k dalšímu rozšíření této infekce.

 

Ekokom korona

 

Upozorňujeme občany, že od 1. 4. 2020 bude již probíhat pouze 14ti denní svoz popelnic se směsným komunálním odpadem. 

Svoz popelnic se směsným komunálním odpadem o Velikonočním pondělí dne 13. 4. 2020 proběhne v Bílovci a Výškovicích dle platného harmonogramu. Pytle s plasty budou místo pondělí svezeny až v úterý 14. 4. 2020.

Děkujeme za pochopení.


 


Z důvodu nařízení vlády ČR platí od 16. března 0.00 hodin v celé České republice omezení volného pohybu osob. Opustit bydliště je možné jen v přesně specifikovaných případech, například z důvodu cesty do zaměstnání či podnikání, nezbytných cest za rodinou a blízkými či cest na nákupy potravin a základních potřeb, léčiv či potřeb pro zvířata, cest k lékaři nebo za účelem vyřízení neodkladných úředních záležitostí nebo na poštu.

Vláda současně nařídila osobám omezit pohyb na veřejně dostupných místech na nezbytně nutnou dobu a omezit kontakty s jinými osobami na nezbytně nutnou míru. Zaměstnavatele vláda vyzvala, aby v maximální možné míře u svých zaměstnanců využili práci z domova, aby maximálně vyhověli případným žádostem o dovolenou či placené volno a aby omezili výkon prací, které nejsou významné pro zachování činnosti zaměstnavatele."

 

Z výše uvedeného důvodu je do odvolání UZAVŘEN SBĚRNÝ DVŮR a kanceláře společnosti SLUMBI jsou pro veřejnost uzavřeny. Kontakt je možný pouze telefonicky či e-mailem:


Latura Igor

Veřejná zeleň, očista, zimní údržba a objednávky na plošinu 

mobil: 725 880 756

mail:   ilatura@seznam.cz

 

 

Hedvíčková Petra

Administrativní pracovník, velkoobjemové vany, informace o sběrném dvoře a odpadech

mobil: 776 245 391

mail:   petra.hedvickova@gmail.com 

 

 

Ing. Brímus Miroslav

Jednatel společnosti 

mobil: 608 739 916

mail:   miroslav.brimus@seznam.cz

 

 


Firma SLUMBI spol. s r.o. získala z Operačního programu životního prostředí (EU –Fond soudružnosti) dotaci ve výši 85 % v rámci projektu „Rozšíření systému separace odpadů– SLUMBI spol. s r.o.“ Předmětem projektu byl nákup 22 ks velkoobjemových van/kontejnerůo objemu 7 m 3 . 11 ks velkoobjemových van je zelených a budou sloužit na odkládání trávy,listí a ovoce, 11 ks velkoobjemových van je hnědých a jsou určeny k odkládání větví (NEpařezů).

Dotace

 


VÝMĚNA POPELNIC

Výměnu popelnic lze provést dvěma následujícími způsoby:


1. V době provozu sběrného dvora ZDARMA, tj. po 8 - 11 h, st 8 - 17 h, so 8 - 15 h, kdy bude občanovi vyměněna stará polenice za novou


2. V době provozu SLUMBI, tj. v letním období od 1.4. do 31.10. vždy po - pá 6 - 14 h, v zimním období od 1.11 do 31.3. následujícího roku vždy po - pá 7 - 15 hodin,  ZPOPLATNĚNO 150 Kč - nutno se dopředu telefonicky domluvit na přesném čase výměny


Při výměně popelnice musíte předložit platný občanský průkaz, bez toho Vám popelnice vyměna nebude!